Ceramidy kontra starzenie

Jak sprawić, by skóra długo pozostała gładka i młoda? To bardzo proste: trzeba stosować preparaty bogate w substancje odmładzające, taki jak kompleksy ceramidów czy kwas hialuronowy.
Młoda skóra to ta która jest odpowiednio nawilżona i gładka. Jej ochronna warstwa musi być szczelna, by bronić ja przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Tę szczelność zapewniają właśnie ceramidy. To na nich spoczywa odpowiedzialność za zapewnienie cerze młodego i zdrowego wyglądu.
Badani kliniczne dowodzą, że kompleks ceramidów opóźnia procesy starzenia się skóry.
Te cudowne substancje dbają o elastyczność skóry i odpowiedni poziom nawilżenia, wygładzają zmarszczki. Niestety ceramidy są ciągle narażone na atak nie korzystnie wpływa na nie np. mydło, detergenty, stres, promienie UV, przebywanie w zadymionym pomieszczeniu a nawet farbowanie włosów. Ilość ceramidów spada także z wiekiem. Uważa się że po 45 roku życia, skóra w ogóle przestaje je produkować. Niestety wszystko to od razu odbija się na wyglądzie naszej skóry. Dlatego tak ważne jest, aby systematycznie uzupełniać ilość ceramidów w skórze.

Ratunek od wewnątrz
Oprócz stosowania kremów z tą substancją, znakomitym sposobem jest suplementacja. Dzięki przyjmowaniu 2 tabletek dziennie relastan active 45+, już w 15 dni można poprawić wygląd skóry. Preparat ten zawiera opatentowany kompleks ceramidów oraz kwas hialuronowy, który dba o prawidłowe nawilżenie skóry, oraz o prawidłowe połączenie włókien kolagenowych. Badania wykazały że przyjmowanie Relatanu Activ 45 + zwiększa elastyczność skóry, wygładza jej powierzchnie oraz wyrównuje koloryt. Zmarszczki ulegają spłyceniu, skóra odzyskuje gęstość, a owal twarzy staje się wyraźniejszy. Skóra jest zregenerowana, wygląda na zdrowszą i młodszą. Preparat podnosi także poziom nawilżenia skóry.

PODZIEL SIĘ: