Jak działa wibrator Pingwinek?

Jak działa wibrator Pingwinek

Rynek gadżetów erotycznych nieustannie poszerza się o kolejne akcesoria, które mają zapewnić nam moc niesamowitych doznań. Choć pierwsze zabawki erotyczne nie zachwycały designem, wiele z nich dalece odbiegało od estetyki większości kobiet, dziś można znaleźć prawdziwe dzieła sztuki. Wibrator Pingwinek nie wygląda wulgarnie. Ma w sobie sporo uroku i cieszy kobiece oko. Osoby postronne mogą uznać ten gadżet erotyczny za dziecięcą zabawkę. Podpowiadamy, jak działa wibrator Pingwinek.

Spis treści:

  1. Wibrator Pingwinek sposobem na orgazm łechtaczkowy
  2. Bezdotykowy masażer łechtaczki
  3. Jak działa wibrator Pingwinek?
  4. Masażer łechtaczki Pingwinek – co znajdziesz w zestawie?
  5. Wibrator Pingwinek – jak go używać?
  6. Satisfyer Pro Penguin Next Generation – najlepszy sposób na stres
  7. Wodoodporny wibrator Pingwinek – gadżetem idealnym na podróż
  8. Masażer łechtaczki Pingwinek – bezpieczeństwo stosowania
  9. Gdzie kupić wibrator Pingwinek?

Wibrator Pingwinek sposobem na orgazm łechtaczkowy

Wibrator Pingwinek to tak naprawdę masażer łechtaczki, który ma za zadanie dostarczyć kobiecie rozkosz. Choć przez lata psycholodzy i seksuolodzy nobilitowali orgazm waginalny, uważając łechtaczkowy za nie w pełni wartościowy, to dziś odchodzi się od tego typu rozróżnień. Gdy badania seksuologiczne zostały nieco sfeminizowane, okazało się, że zaledwie 30% pań doświadcza przyjemności z penetracji pochwy. Reszta w celu osiągnięcia orgazmu musi poddać swoją łechtaczkę odpowiedniej stymulacji. Wibrator Pingwinek doskonale wpisuje się w kobiece potrzeby, które dość znacznie różnią się od męskich.

Bezdotykowy masażer łechtaczki

Ten uroczy wibrator przypominający pingwinka wyróżnia się tym, iż jest bezdotykowy.  W jego przypadku wykorzystano nowoczesne technologie. W rezultacie wibrator Pingwinek emituje falę powietrzną, która pieści łechtaczkę, fundując jej właścicielce niezapomniany orgazm.  Ten gadżet erotyczny nie tylko zachwyca designem, ale też ma bardzo ergonomiczny kształt, dzięki czemu dobrze leży w damskiej dłoni.

Bezdotykowy masażer łechtaczki

Jak działa wibrator Pingwinek?

W związku z tym, iż wibrator Pingwinek jest bezdotykowym masażerem łechtaczki, nie musimy go przykładać bezpośrednio do clitoris. Urządzenie emituje falę powietrzną. To właśnie ona uderza w łechtaczkę, zapewniając jej stymulację. Do wyboru mamy 11 stopni intensywności. Jeśli wybierzemy najwyższy, fala powietrza będzie pieściła clitoris niczym wiatr.  To, jaki stopień intensywności wybierzesz, zależy tylko od ciebie. Ponadto może urozmaicać swoje doznania, za każdym razem decydując się na inne ustawienia. W tym miejscu warto podkreślić, iż wibrator Pingwinek doskonale zaspokaja potrzeby kobiet. W pierwszych sex shopach, które zakładano stacjonarnie przy ulicach polskich miast, można było spotkać gadżety erotyczne, które dalece odbiegały od oczekiwań pań. Przy ich produkcji nie uwzględniono faktu, iż kobieca seksualność różni się od męskiej. Podczas gdy panowie preferują mocniejszą stymulację, u pań lepiej sprawdza się ta delikatna i średnio intensywna. Wynika to z faktu, iż kobieca skóra jest o 20% cieńsza od męskiej. Wibrator Pingwinek zapewnia delikatną i średnio intensywną stymulację, czyli dokładnie taką, jaką preferuje większość pań.

Masażer łechtaczki Pingwinek – co znajdziesz w zestawie?

Pingwinek Satisfyer to gadżet erotyczny, do którego nie trzeba kupować baterii. Kupujemy go w zestawie z wewnętrznym akumulatorem, który może być przez nas wiele razy ładowany. W secie otrzymujemy także magnetyczną ładowarkę USB. Dzięki temu rozwiązaniu unikamy dodatkowych wydatków na baterie. Warto też pamiętać o tym, iż zabawki erotyczne zasilane tradycyjnymi paluszkami z reguły są słabsze od tych posiadających wewnętrzny akumulator. W praktyce przekłada się to na stymulację, która ma nas doprowadzić do orgazmu.

Masażer łechtaczki Pingwinek

Wibrator Pingwinek – jak go używać?

Zanim przystąpisz do pierwszej sesji samomiłości, musisz porządnie naładować masażer łechtaczki Satisfyer Pro Penguin Next Generation. Znajdź dla siebie wygodne miejsce w mieszkaniu, w którym panuje przyjemna, a zarazem intymna atmosfera. Nie od dziś wiadomo, że my, kobiety, jesteśmy wrażliwe na estetykę wnętrz oraz ewentualne odgłosy płynące zza ściany. Nic tak nie odbiera nam erotycznego nastroju jak bałagan, brak możliwości zamknięcia się przed domownikami etc.  Gdy już stworzysz odpowiednią atmosferę, wystarczy włączyć Pingwinka, wciskając przez 4 sekundy przycisk zlokalizowany na jego brzuszku. W celu wyboru intensywności stymulacji posługujemy się dolną lub górną częścią przycisku. Dolna zwiększa moc doznań, górna osłabia stymulację. Jeśli chcesz do sesji samomiłości włączyć lubrykant, wybierz ten na bazie wody. Inny mógłby bowiem uszkodzić tworzywo, z którego został wykonany masażer łechtaczki Pingwinek.

Satisfyer Pro Penguin Next Generation – najlepszy sposób na stres

Masażer łechtaczki Pingwinek, podobnie jak inne tego typu urządzenia, pomaga rozładować dokuczliwe napięcie. Każdego dnia doświadczamy różnych zdarzeń.  Niektóre z nich są szczególnie stresujące. Niestety, nieprzyjemne napięcie nie znika wraz z wyjściem z pracy czy od wścibskiej koleżanki. Zanim organizm odzyska homeostazę, czyli stan równowagi, z reguły musi minąć trochę czasu. Satisfyer Pro Penguin Next Generation  to wibrator, który pozwala rozładować napięcie  dzięki stymulacji łechtaczki, narządu stworzonego wyłącznie dla kobiecej przyjemności.

Satisfyer Pro Penguin Next Generation

Wodoodporny wibrator Pingwinek – gadżetem idealnym na podróż

Kolejną zaletą Satisfyer Pro Penguin Next Generation  jest fakt, iż ta zabawka erotyczna nadaje się do wanny. Możemy jej używać podczas aromatycznej kąpieli, ponieważ wykorzystano w niej nowoczesną technologię gwarantującą wodoodporność klasy IPX7.  Ten gadżet erotyczny doskonale sprawdzi się także podczas podróży służbowej. Zajmuje bowiem niewiele miejsca w torebce, a dzięki uroczemu designowi zawsze możemy powiedzieć osobie postronnej, że dziecko włożyło nam swoją zabawkę.

Masażer łechtaczki Pingwinek – bezpieczeństwo stosowania

Wybierając zabawki erotyczne, nie możemy zapominać o tym, że mają one bezpośredni kontakt z naszym ciałem. Oznacza to, iż powinny być wykonane z bezpiecznych materiałów takich jak silikon medyczny. Te bowiem nie uczulają i nie podrażniają skóry. Nie wykazują też toksyczności. Wibrator Pingwinek jest właśnie wykonany z silikonu medycznego, jedynie jego główka, która służy do nakierowania strumienia powietrza, została wyprodukowana z twardszego tworzywa. W rezultacie może być zdejmowana po każdym użyciu i dokładnie myta. Pamiętajmy, że w przypadku gadżetów erotycznych higiena odgrywa kluczową rolę. Nie należy jej bagatelizować, ponieważ możemy dorobić się nieprzyjemnych infekcji intymnych.

Gdzie kupić wibrator Pingwinek?

Choć wibrator Pingwinek wygląda uroczo, wiele z nas odczuwa wewnętrzny opór na myśl o wizycie w stacjonarnym sex shopie. Z pomocą przychodzi nam renomowany sklep erotyczny Easytoys.pl. Zapewnia on dyskretną wysyłkę, dzięki czemu może zamówić Pingwinka, nie wtajemniczając w to żadnego z domowników.  Sex shop online Easytoys.pl oferuje gadżety erotyczne, które charakteryzują się wysoką jakością i oryginalnością. W przypadku Satisfyer Pro Penguin Next Generation producent daje 15-letnią gwarancję. W związku z tym kupujemy stylowy masażer łechtaczki, który będzie nam dostarczał przyjemności przez długie lata.

PODZIEL SIĘ: