MELASCREEN Gama przeciw przebarwieniom

Znajdujące się w naskórku komórki zwane melanocytami wytwarzają brązowy pigment, znany jako melanina, który odpowiada za kolor naszej skóry. Melanina powstaje pod wpływem działania enzymu tyrozynazy.

Pod wpływem różnorodnych czynników proces melanogenezy może ulec zakłóceniu. W efekcie pojawiają się przebarwienia, a skóra traci jednolity koloryt. Ekspozycja na słońce, stymulacja hormonalna, starzenie się skóry- każdy z tych czynników może prowadzić do zaburzeń czynności melanocytów oraz keratynocytów i stanowić przyczynę nadmiernej produkcji melaniny. Nierównomierne stężenia melaniny w skórze powodują powstanie plam barwnikowych, które zazwyczaj pojawiają się na częściach ciała najbardziej narażonych na działanie promieni słonecznych, takich jak twarz, dekolt i grzbiety dłoni.

Seria MELASCREEN:
•    Krem Rozjaśniający przebarwienia ( w wersji do skóry normalnej i mieszanej oraz nowość do skóry suchej i bardzo suchej)
•    Serum de pigmentujące
•    Ochrona przeciwsłoneczna SPF 50+  ( krem i mleczko)

Melascreen Riche
Krem Rozjaśniający przebarwienia
do skóry suchej i bardzo suchej
Nowa Formuła:
Krem w porównaniu do pierwotnej wersji został wzbogacono o olejek z krokosza barwierskiego oraz glikol, o właściwościach nawilżających co powoduje, iż  Melascreen Krem Riche przeznaczony jest do pielęgnacji skóry suchej luba bardzo suchej.
Melascreen Krem Riche to produkt do codziennej pielęgnacji, minimalizuje powierzchniowe plamy barwnikowe i wyrównuje koloryt skóry. Nawilża i rozświetla skórę, nadając jej zdrowy wygląd.
Krem zawierają dwie substancje o potwierdzonym działaniu rozjaśniającym:
•    Witaminę C o przedłużonym czasie uwalniania, która hamuje syntezę melaniny
•    Niacynę (Wit. PP), która powstrzymuje przenikanie melaniny do komórek naskórka.
•    Formułę produktu dodatkowo wzbogacono o filtr przeciwsłoneczny SPF 15 zapewniający umiarkowany poziom codziennej ochrony przed promieniowaniem UV.

Melascreen Krem Riche dzięki bogatej formule pielęgnuje skórę suchą i bardzo suchą.
Wersja lżejsza : Melascreem Krem jest niezwykle przyjemny w stosowaniu dzięki delikatnej, lekkiej konsystencji. Zawarte w nim pudrowe cząsteczki matujące sprawiają, że Krem jest idealną bazą pod makijaż.
Oba produkty  odznaczają  się doskonałą tolerancją, formuła hipoalergiczna.
Produkt należy stosować codziennie rano i/lub wieczorem na skórę całej twarzy i szyi oraz wierzchnią część dłoni.
Melascreen Krem Pojemność: 40ml, Cena około: 92.00 pln
Melascreen Krem Riche – Nowość  Pojemność: 40ml, Cena około: 92.00 pln

PODZIEL SIĘ: