Regeneruj skórę!

krem do twarzy

regeneracja skóryZ upływem lat, nasza twarz coraz bardziej zaczyna zdradzać nasz wiek. Oprócz uwarunkowań biologicznych, my same narażamy ją na poważne obciążenia, a przecież możemy odmłodzić naszą cerę,wystarczy odpowiednio dobrać produkty do pielęgnacji.

 

Poszukaj kremu, którego skład to połączenie wyciągów kopru oraz soi, które pobudzają produkcję kolagenu i elastyny, oraz sprawiają, że skóra odzyskuje właściwą gęstość i jędrność, a zmarszczki są widocznie mniejsze. Po zabiegu, skóra jest widocznie odmłodzona,pozbawiona przebarwień, gładka i chroniona przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.

 

Uzupełnieniem zabiegu są dwa kremy do pielęgnacji domowej, najlepiej nawilżający na dzień i na noc.

krem do twarzyKrem dzienny pozwala na osiągnięcie rezultatów jak po liftingu kosmetycznym. Powinien zawierać witaminę C, która idealnie wpływa na poprawę witalności i stanu skóry oraz witaminę E o działaniu odmładzającym.

Twarz jest ujędrniona i odżywiona.

Przed snem, po dokładnym oczyszczeniu twarzy, należy nałożyć krem regenerujący, który podczas snu naprawi naszą skórę. Dobrze, jeśli zawiera ekstrakty z owoców cytrusowych, które sprawią, że rano Twoja skóra będzie rozświetlona, elastyczna i świeża.

PODZIEL SIĘ: