Serialowe metamorfozy Racoon dla Agaty Kuleszy

W nowym serialu „Krew z krwi”, odtwórczyni głównej roli  Carmen – aktorka Agata Kulesza, zmieniła kolor oraz przedłużyła włosy. Serialowa metamorfoza została wykonana przez GD Studio Urody Danuta Gonera.

Agata Kulesza, która na co dzień nosi krótkie i ciemne włosy, przygotowując się do nowej roli przeszła całkowitą zmianę wizerunku. Jej włosy zostały przedłużone metodą Racoon przy użyciu naturalnych włosów słowiańskich. Dzięki takiej zmianie aktorka zyskała zupełnie inny wizerunek – blondynki z długimi włosami, a efekty tej przemiany można już podziwiać  w programie Canal+. Wykorzystanie do stylizacji  włosów naturalnych sprawiło, że nowa fryzura  wygląda niezwykle swobodnie, ponadto aktorka mogła cieszyć się niezmienioną fryzurą przez cały okres zdjęciowy.

Serial „Krew z krwi” opowiada historię Carmen, żony gangstera, która po jego śmierci przejmuje władzę i wpływy, stając na czele zorganizowanej grupy przestępczej. Bohaterka stara się chronić życie i spokój swoich najbliższych, jednak z czasem zaczyna się tam wkradać niepokój i starach związany ze światem przestępczym. Emisja pierwszego odcinka nastąpiła 11 kwietnia 2012.

Styliści GD Studio Urody Danuta Gonera oraz Racoon Polska po raz kolejny zrealizowali niezwykłą artystyczną metamorfozę. Wśród gwiazd, które aby zyskać nowy sceniczny wizerunek korzystają ze stylizacji Racoon, znajdują się także Sonia Bohosiewicz, Natasza Urbańska oraz ambasadorka marki Racoon – Justyna Steczkowska.

Więcej informacji o marce Racoon znajduje się na stronie:  www.racoon.pl oraz na profilu Facebook www.facebook.com/stylizacje.wlosow

PODZIEL SIĘ: