Kosmeceutyk

Nie oszukujmy się, nie zawsze mamy czas i ochotę dbać o siebie. Szczególnie zima jest okresem czasu, który sprzyja rozleniwieniu. Gdy nasze ciało zakrywają ubrania, a twarz często przykrywa szalik znacznie trudniej o motywację niż kiedy ciągle jesteśmy „oglądane” przez innych. Przychodzi wiosna i nagle zdajemy sobie sprawę, że nasza skóra jakby bardziej zwiotczała, pomarszczyła się i zszarzała. Jak szybko i skutecznie przywrócić jej zdrowy wygląd? Odpowiedź jest prosta: sięgnij po kosmeceutyk.

Czym różni się kosmeceutyk od kosmetyku? Otóż ten pierwszy jest znacznie silniejszy i oprócz działania pielęgnacyjnego wykazuje delikatne działanie lecznicze lub wspomagające leczenie. Kosmeceutyk powoduje realny regres oznak starzenia się skóry, błyskawiczne gojenie podrażnień, oraz leczenie wielu zmian bakteryjno-ustrojowych występujących na ludzkiej skórze.

kosmeceutykiñ zmarszczki i nierówności – kosmeceutyk poprzez zawarte w nim cytokiny, czynniki wzrostu (EGF, IGF-1), oraz PRP, hormony, kolagen i proteiny jedwabiu – redukuje liczbę zmarszczek, zmniejsza ich głębokość, wygładza, ujędrnia i pogrubia skórę, dając efekt „naturalnego liftingu”. Ponadto wyrównuje niedobór hormonu wzrostu GH i czynnika IGF-1 w komórkach ,oraz wpływa na syntezę kolagenu.

ñ suchość – dzięki zawartości treoniny, kwasu glutaminowemu, seryny, NMF, oraz kwasu hialuronowego i protein jedwabiu – wiąże wodę i zatrzymuje w naskórku, chroni skórę przed wysychaniem, wzmacnia jej właściwości ochronne, oraz stymuluje skórę do syntezy kolagenu.

ñ niejednolity kolor skóry i dłuższe gojenie ran – dzięki cytokinom, czynnikom wzrostu i witaminom – powoduje rozjaśnienie i obkurczenie naczyń włosowatych, wyrównuje koloryt skóry, zapobiega powstawaniu przebarwień, działa stymulująco i naprawczo na naskórek, przyspiesza gojenie się ran, poprawia odżywienie skóry, stymuluje podziały warstwy twórczej naskórka oraz jego prawidłowy wzrost.

ñ cienki i szorstki naskórek – poprzez czynniki wzrostu (EGF, IGF-1), cysteinę, metioninę, walinę, leucynę, izoleucynę, cynk, żelazo i witaminę K – przyspiesza regenerację skóry, pogrubia naskórek i skórę właściwą, stymuluje komórki do szybszego podziału, wzmacnia naczynia krwionośne, nawilża, uelastycznia i wygładza skórę

PODZIEL SIĘ: