Nie wiesz czy dieta pudełkowa jest dla Ciebie? Sprawdź, czy oferuje dzień próbny

dieta pudełkowa
Eaters Collective z Unsplash

Popularność diety pudełkowej cały czas rośnie i zaczynają z niej korzystać nawet osoby, które przez długi czas myślały, że u nich po prostu się to nie sprawdzi. Okazuje się jednak, że wraz ze wzrostem liczby naszych codziennych obowiązków – zwyczajnie brakuje nam czasu na gotowanie. Niektórym trudno jest to porzucić, ponieważ to właśnie poprzez gotowanie możemy wyrazić czasami swoje uczucia do drugiej osoby.

Matki chcą czasem samodzielnie przygotować coś dla swojej pociechy, a mężowie lubią zaskakiwać żony wykwintną kolacją. Dlatego właśnie bronimy się przed skorzystaniem z cateringu, który nieodzownie ogranicza się przecież tylko do wyjęcia jedzenia z pudełka na talerz – nie ma tutaj żadnych poświęceń, wyszukiwania przepisów i walki z czasem, aby faktycznie zdążyć przygotować posiłek przed powrotem drugiej połówki.

Dieta pudełkowa nie musi być nudna

Tym, w czym najbardziej się mylimy jest przekonanie, że nie ma tutaj mowy o żadnym zaangażowaniu własnym. Posiłki przygotowywane przez catering są często o wiele bardziej uroczyste i wykwintne, niż gdybyśmy robili je samodzielnie. Do naleśników dla dzieci możemy przecież zawsze dorzucić coś od siebie, a kolacja podana w ulubionej zastawie żony lub męża będzie tak samo przyjemna – nawet jeżeli umieszczone w niej jedzenie zostało ugotowane przez kogoś innego.

Dieta standardowego Polaka jest raczej dosyć uboga, więc na pewno nie musimy tutaj obawiać się tego, że będzie ona nudna – wręcz odwrotnie. Przez cały tydzień otrzymujemy coś innego, a w swojej normalnej diecie raczej próbujemy wykorzystać to, co mamy w lodówce i w rezultacie w kółko jemy podobne potrawy. Jeżeli nie do końca znamy się na gotowaniu to może być to wręcz cały czas obiad opierający się na tych samych składnikach.

A jak fit catering mi nie podpasuje?

Pamiętaj o tym, że zapisując się na catering dietetyczny raz – nie podpisujesz cyrografu z diabłem. Owszem, być może musisz zapłacić za jeden miesiąc do przodu, ale jeżeli cokolwiek Ci się nie spodoba to możesz zawsze zrezygnować. Dlatego też tak istotne jest jasne przedstawienie swoich oczekiwań na pierwszym spotkaniu o czym mowa na portalu https://cattering.bydgoszcz.pl/. W ten sposób możesz łatwo uniknąć nieporozumień, a nawet jeżeli przekażesz kucharzowi jakieś uwagi już w trakcie trwania usługi to na pewno bez problemu będzie brał je pod uwagę w przyszłości.

Zanim wykupisz cały pakiet koniecznie sprawdzaj czy nie istnieje możliwość przetestowania jednego dnia cateringu – jest to tzw. dzień próbny. Spróbujesz odżywiać się z pomocą pudełek przez jeden dzień i od razu przekonasz się czy coś takiego Ci pasuje.

PODZIEL SIĘ: