Zmysłowe i naturalne usta

Marzeniem każdej kobiety jest mieć ładne, kształtne usta. Wbrew tym co myślimy są one obiektem pożądania mężczyzn. Dzięki zabiegom medycyny estetycznej i użyciu coraz to lepszych produktów jesteśmy dziś w stanie nadać im zamierzony efekt naturalności.

Usta
Są ważnym elementem decydującym o atrakcyjności całej twarzy. Postrzegany jako atrybut seksualności. Osoby o wąskich ustach uważano za nie zbyt czułe, wręcz oziębłe. Dla odmiany te z pełnymi ustami uważane za – namiętne, ciepłe i czułe. Standardowo ich proporcje powinny być mniej więcej takie: 2/5 a to oznacza, że warga górna, 3/5 warga dolna.

Postęp medycyny
Rozwój technologii i medycyny pozwala na integrację w naturę, a coraz to więcej z nas jest zainteresowanych poprawą wyglądu. Prawie 75% kobiet, chciałaby zmienić swój wygląd, czyli więcej jak połowa jest skłonna by zmienić swój wygląd za pomocą medycyny estetycznej. W odpowiedzi na pytania klientów powstają to coraz nowsze produkty do nawilżania, modelowania i powiększania ust. Nowa linia pozwala uzyskać długotrwały efekt, dzięki zastosowaniu łatwego wstrzykiwania kwasu hialuronowego. Idealnie dostosowuje się on w naturalny sposób do delikatnej tkanki warg, jest wytrzymały i co niezwykle istotne nie przemieszcza się. Daję on bowiem idealną możliwość lekarzowi do modelowania ust

PODZIEL SIĘ: