Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Powiększanie ust kwasem hialuronowym
Maxim Potkin z Unsplash

Marzą ci się piękne i uwydatnione usta? Idealnym sposobem jest powiększanie ust kwasem hialuronowym!

Usta jak malowane czyli marzenie kobiet

Piękne usta zachęcają do pocałunków. Barwne szminki kuszą i przyciągają wzrok innych. Usta same w sobie są niezwykle seksowne. Nie bez powodów to jedna ze stref erogennych. Ich kształt jest różny i niesymetryczny. Niektórzy mają mniejszą górną wargę, inni bardzo małe usta. Wydatne i podkreślone usta to marzenie wielu kobiet. Niezwykle przyciągającymi ustami może pochwalić się znana aktorka – Angelina Jolie. W pogoni za ideałami piękna, powstają metody, które umożliwiają poprawę tego, co stworzyła natura. Kobiety, które nie są zadowolone z kształtu czy wielkości swoich ust, mogą to szybko zmienić.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Najpopularniejszą metodą powiększania ust jest użycie kwasu hialuronowego. Ta substancja znajduje się w naszym organizmie, więc jest całkowicie bezpieczna. Tak jak możemy wypełnić powstałe zmarszczki, tak samo poprawiamy usta. Wraz z wiekiem nasza skóra traci jędrność i elastyczność. Zabiegi estetyczne dają możliwość walki z upływem czasu i zachowanie pięknego wyglądu na długi czas. Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym jest przeznaczony dla kobiet z widoczną asymetrią ust, wąskich warg oraz wszystkich pań, które pragną je nawet odrobinę powiększyć. Kwas jest wstrzykiwany do ust. Czynności dokonuje się pod znieczuleniem. Specjalne, bardzo cienkie igły pozwalają na precyzyjne i dokładne wypełnienie. Usta mogą być nieco opuchnięte i zaczerwienione zaraz po zabiegu. Efekt utrzymuje się nawet przez rok czasu. Przez ten czas, kobieta może cieszyć się bardziej uwydatnionymi i pięknymi ustami. Koszt takiego zabiegu zaczyna się od kilkuset złotych. Taką metodę oferują gabinety medycyny estetycznej i salony piękności.

Powiększanie ust – celebrycka moda

Wiele znanych aktorek i modelek przyznaje się do korzystania z zabiegów medycyny estetycznej, takich jak wstrzykiwanie kwasu hialuronowego w usta. Powiększanie ust jest jednym z bardziej popularnych zabiegów. Daje szybki i praktycznie bezbolesny efekt. Niektóre celebrytki przesadzają z ilością kwasu, przez co usta wyglądają bardzo sztucznie i nieatrakcyjnie. Dobrze wykonane powiększanie zawsze wygląda naturalnie. Nie należy więc zbyt często wstrzykiwać kwasu w usta.

PODZIEL SIĘ: