Wspaniały, wydajny krem dla twoich dłoni

krem dla twoich dłoni
Lina Trochez z Unsplash

Dłonie są tak zwaną wizytówką każdej kobiety, ale też i mężczyzny. Ich wygląd jest w stanie wiele powiedzieć nam o samym ich właścicielu, dlatego tak samo, jak przywiązujemy wagę do posiadania zawsze czystych i pachnących włosów, codziennego odświeżającego prysznica, czy obowiązkowego makijażu, nie powinniśmy zapominać o tej części ciała i poświęcić jej zawsze odrobinę uwagi używając krem do rąk. Na niewiele zdadzą się starannie pomalowane paznokcie na modny w danym sezonie kolor i wszelkie ich zdobienie, jeśli dłonie będą zwyczajnie zaniedbane, a skóra na nich wyschnięta, odmrożona, czy spękana.

Jednym z najskuteczniejszych specyfików stosowanych do pielęgnacji dłoni, skórek i paznokci, o czym przekonało się już wiele osób, jest niewątpliwie ceniona na rynku przez ogromną liczbę konsumentów Neutrogena.

Trzeba mimo wszystko zauważyć, że skóra dłoni nie jest zbyt łatwa w pielęgnacji i nawet jeśli czasem pamiętamy o posmarowaniu rąk kremem niewiele to pomoże, jeśli narażamy je na częste przemarznięcie oraz stosujemy na co dzień detergenty, czego niestety nie unikniemy. Używając chociażby w trakcie zmywaniu naczyń, ręcznego prania, a nawet myjąc ręce mydłem wielokrotnie w ciągu dnia, co usuwamy zabezpieczający je przed czynnikami zewnętrznymi tłuszcz, czym zdecydowanie sobie nie pomagamy, nie mówiąc już o pracach wykonywanych w ogrodzie.

Ratunkiem w takich sytuacjach jest wzbogacony w glicerynę oraz pantenol krem do rąk Neutrogena, który przyniesie natychmiastową ulgę oraz zregeneruje spierzchniętą skórę dłoni. Krem ten przyda się w szczególności w okresie zimowym, w momencie, kiedy dłonie bardziej wysychają i są nieestetycznie zaczerwienione, a także, gdy podatne są one na nieprzyjemnie w skutkach czasem i bolesne odmrożenia. Stworzona we współpracy z dermatologami oraz testowana dermatologicznie Neutrogena marki Johnson & Johnson, wyraźnie poprawi ich stan, jak również stan paznokci oraz skórek, a także sprawi, że dłonie będą gładkie oraz przyjemnie aksamitne w dotyku. Krem do rąk tej marki jest silnie skoncentrowany, a co za tym idzie, bardzo wydajny i starcza na wiele użyć, nawet do 200 razy. Wystarczy dosłownie odrobina kremu Neutrogena codziennie, aby ręce wyraźnie się odżywiły, stały się miękkie i zawsze pięknie, zdrowo niezależnie od okazji się prezentowały. Dzięki swojej nietłustej konsystencji krem do rąk szybko się wchłania, co jest dużym jego atutem, gdyż szybko można wrócić do wykonywanych czynności. Zdecydowanie warto wypróbować krem do rąk, jakim jest Neutrogena.

Dowiedz się więcej na: https://www.neutrogena.com.pl/product/19

Artykuł sponsorowany

PODZIEL SIĘ: