Lifting ust i oczu

Niestety ale z upływem lat, nasz skóra się zmienia. Staje się wiotka, pozbawiona gładkości i napięcia. Kontur twarzy rozmywa się „ opadają „ kości policzkowe i brwi, a policzki tracą objętość. Wówczas powstają tak zwane worki pod oczami, a na szyi pojawią się nie estetyczne zmarszczki. To oznaka, że nasze ciało potrzebuje odnowy.

Powód wiotczenia skóry?
W procesie starzenia się struktura wszystkich warstw skóry ulega zmianom, co powoduje zmniejszenia jej napięcia. Co za tym idzie traci jędrność, staje się wiotka. Naskórek staje się cieńszy, odwadnia się co za tym idzie odnowa komórkowa jest spowolniona. W skórze właściwej zmniejsza się ilość i jakość kolagenu i elastyny. W warstwie podskórnej tkanka staje się bardziej włóknista. Pogarsza się tez mikrokrążenie. Jak wiemy w dzisiejszych czasach medycyna estetyczna oferuje wiele możliwości, poprawy wyglądu. Przeciwko laserom wchodzą dermokosmetyki, które mają te same właściwości co skalpel czy laser. Niezwykle interesującym składnikiem jest DMAE.

Jak działa DMAE?
Jest naturalnym składnikiem obecnym w naszym organizmie. W procesie starzenia się skóry, dochodzi do obniżenia stężenia acytylocholiny w naszym ciele, co powoduje zmniejszenia napięcia mięśniowego i w konsekwencji zwiotczenia skóry.

PODZIEL SIĘ: